Červen 2012

...o (od)lakování nehtů

28. června 2012 v 18:53 | prima holky |  99 slov...
Před aplikací laku by měly být nehty pořádně umyté, vyčištěné a usušené, aby lak dobře přilnul a neodloupával se. Pro delší životnost laku se dá využívat i podkladový lak na nehty. Současně se doporučuje nanášet lak ve dvou vrstvách s intervalem okolo jedné minuty, čímž se zlepší jeho přilnutí a výsledný vzhled. Během aplikace se lak roztírá pravidelně po celém nehtu až ke kůži, následně se nechává volně zaschnout.* V některých případech se nalakované nehty přetřou ještě bezbarvým ochranným lakem, který prodlouží "životnost" a vytváří ochranou vrstvu.Lak na nehty se odstraňuje z nehtů za pomocí vaty a kosmetického odlakovače.
The end :D

* Lze sušení urychlit kmitavými pohyby končetin.
Poznámka : omlouváme se, ale přesně 99 slov to prostě není.

Copak všichni zapomněli?! :OOO

28. června 2012 v 18:37 | prima holky
Ahoj všichni...
Tenhle článek píšem dosti naštvané, no, spíš smutné a mrzuté. Tento blog jsme zakládali v prosinci minulého roku. K úvodnímu článku byl připsán taky náš blogový email, na který ste mohli a stále můžete posílat své názory,dotazy a třeba články, které chcete aby byly zveřejněny. No ale? Na našem emailu nemáme dosud ani jeden jediný mail od vás, fanoušků a to nás moc mrzí.
Je možné, že ste třeba úvodní článek neviděli a tak vám raději ještě pár věcí připomenem :
Ná email je : ocemmluvit@email.cz ( bez mezer, háčků a čárek)
Můžete sem posílat : názory, dotazy, příběhy a vše, co si přejete zveřejnit, jen ne SPROSŤÁRNY!!! Takové emaily budem okamžitě mazat a bude vám zaslán výhružný email zpět a jestli i potom budete pokračovat ve svých nemravnostech, nečeká vás nic hezkého!

Téma týdne - Čokoláda

27. června 2012 v 19:14 | prima holky
ČOKOLÁDA
- pro miliony lidí (obzvláště žen) je čokoláda velké pokušení při držení nepříjemné diety. Mnohdy vítězí nad želatinovými bonbóny, žvýkačkami a dalšími sladkostmi.

CO TO VE SKUTEČNOSTI JE?
Patří mezi jeden z nejmoužívanějších přísad do většiny sladkostí. V poslední době pravých nefalšovaných čokolád stále a rychleji ubývá. Mikulášské i velikonoční postavičky, adventí (vánoční) kalendáře a levné čokoládky pro děti, které mají mnohdy pod 12% kakaa, se vlastně už ani nedají nazvat čokoládou. Jsou to jen nechutné náhražky, které škodí zdraví.

TYPY ČOKOLÁD
Čokoláda je velmi populární pochutina a je dostupná v mnoha typech. Různé formy a chutě čokolády se vyrábějí obměňováním množství přísad.
  • Neslazená čokoláda : čistý čokoládový nápoj, též znám jako hořká nebo čokoláda na vaření. Je to nesmíšená čokoláda : mletá,pražená čokoládová zrna bez přísad dávají silnou, hlubokou čokoládovou chuť do všech sladkostí, do kterých jsou přidána. I s přidaným cukrem jsou používané jako základ vrstvových dortů, koláčků, cukroví, keksů atd.
  • Tmavá čokoláda : čokoláda bez mléka jako přísady, někdy zvaná jako prostá čokoláda. V USA se oficiálně nazývá "sladká čokoláda" a vyžaduje 15% koncentraci čokoládového moku. Evropské normy specifikují minimálně 35% kakaové sušiny.
  • Couverture : termín používaný pro čokolády obsahující mnoho kakaového másla nejvyšší kvality. Populární druh čokolády Couverture používaný profesionálními cukráři a často prodáván v gurmánských a speciálních potravinových obchodech obsahuje ingredienty: Valrhona, Lindt, Coco Barry a Esprit des Alpes. Tyto čokolády obsahují vysoké procento čokoládového moku (někdy víc než 70 %) právě jako kakaové máslo, aspoň 32 - 39 %, jsou velmi tekuté po rozpuštění a mají výbornou chuť.
  • Mléčná čokoláda : čokoláda s přídavkem kondenzovaného nebo sušeného mléka. Předpisy EU vyžadují v mléčné čokoládě zastoupení nejméně 35% pevných složek kakaa.[
  • Bílá čokoláda : cukrářský výrobek založený na kakaovém másle bez pevných kakaových složek.
  • Ledová čokoláda : Druh čokolády, který je nutné před konzumací zchladit alespoň na teplotu cca 5 °C.

Důležitá poznámka : Téma týdne nevybíráme ani my, ani žádní naši fanoušci, ale majitelé celého "systému blog" a proto ho nemůžeme nijak ovlivnit či změnit.


Chcete další...?

27. června 2012 v 19:00 | prima holky
Ahoj naši všichni stálí fanoušci...
Všimli jsem si, že se vám moc zamlouvá článěk "Co si myslí holky..."a tak se vás všech ptáme : Chcete další článek tohoto typu?
Jestli ano, tak náp napiště do komentářu kód : nejlepsi clanek +
Doufám, že tu bude plno ANO!!!! A jestli to tak doopravdy bude, tak se můžete těšit na říkanku "Když si šťastný" v "trochu" poupravené verzi, tak se těšte! Mrkající

Citáty

10. června 2012 v 13:17 | prima holky |  Co nejvíc zabolí?!
"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi."

"Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě."

"Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní."

"První láska je los, který nevyhrá...vá, ale celý život si pomatuješ jeho číslo."

"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život."

"Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene."

"Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím.""

Odmítáme ty co nás milují, a milujeme ty co nás odmítají."

"Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována..."

"Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt."

"Jsou další tisíce citátů o lásce, ale já si vybrala práve tyhle, protože těmto věřím!"

( tento článek nenapsali pravé majitelky které píšou články na těchto stránkách napsal to jeden kluk , který má pravdu a važte si toho co říkal , protože ty city které psal mám taky a vím jaké to je )