Květen 2012

Tak co ??

29. května 2012 v 20:28 | prima holky |  Nálady,...
Jak se vám líbí nový vzhled na našich stránkách? Dejte nám vědět do komentářů, co si po pravdě myslíte... Váš názor nás moc zajímá!

Láska (přečtěte si to prosím)

20. května 2012 v 21:09 | prima holky |  Co nejvíc zabolí?!
Láska , co si představíte, když to slovo někdo řekne ? Teď se vám pokusím vysvětlit, jak to cítím já.
Láska je silnější než cokoliv na světě. Někdy bolí, někdy zmámí, jindy vás bodne ostrou dýkou přímo do srdce.Když bolí je to horší např: Někoho milujete a najednou si začnete povídat s nějakým jiným člověkem na facebooku, kterého ste nikdy neviděli a on vám řekne, že se mu líbíte, jenže vy už svoji lásku máte. Jak zareagujete ? Buď tomu dotyčnému řeknete, že s ním budete chodit a že budete mít dva přítele anebo se s tím prvním nerozejdete; s tim neznámým klukem nebudete chodit. Ale musíme probrat případ, kdy řeknete ano. Jste celá zničená z toho, že jste nic neřekla tomu prvnímu a skrýváte to před ním. Najednou to nějak záhadně zjistí a jste v ******. Jste z toho celá zničená a cítíte pocit viny. Jestli-že ne, jste bezcitná mrcha a nemá cenu, abyste tento článek četla dál. Buď jednomu napíšete, že je konec nebo on vám napíše, že je konec. Nakonec jste stejně ráda, že už máte jednoho kluka a ponaučíte se z toho.
Rozchod pro vás bude velmi velmi těžký, nevíte s kým se rozejít nebo jestli se rozejde on s vámi. Po rozchodu je vám tak nějak divně a zárověň smutno, ale nakonec budete vědět, že jste udělala správné rozhodnutí.
A teď ta lepší stránka. U té asi není co říkat, milujete se navzájem, jste spolu šťastní a hodláte jít svou cestou; nic vás nezastaví; ani hádka, ani zuření Smějící se a hodláte spolu být napořád. Tak takové-to dva pocity jsou u lásky známy a nebuďte hloupý a važte si toho co máte, nechtějte víc, protože pak se vám to vymstí. První případ se už stal mé kamarádce, ale to už sem nepatří.


KONEC Líbající

( Velice se omlouváme za občasnou "pomatenost" textu, ale je psán o lásce, od srdce a láska nikdy není dokonalá. Jesli si teď říkáte, že u vás ano, tak ve vašem vztahu není něco v pořádku. )