Březen 2012

Je ? Není ?! ( neni to stejny clanek jako pred tim)

30. března 2012 v 18:07 | prima holky |  Kluci...jinak!
Je či není tvoje holka perfektní ? Jak moc jí důvěřuješ ? Mslíš , že by byla schopna tě podvádět ? Chodíš s ní pro to , aby to dobře vypadalo nebo si chceš zkusit jaké to je s někým chodit ? Zamiloval ses do ní , jko blázen , ale ona při tom o tobě vůbec neví....i když toužíš , aby zrovna ona byla ta pravá. Rozešel ses s ní před pár týdny , ale hrozně tě to mrzí ? Dala ti ONA kopačky ? Nebo si snad žádnou holku neměl a stále nemáš ? Tady se nestyď a můžeš nám prozradit svá tejemství nikomu to nereknem. Odpověz dole na anketu a prozraď nám svá tajemství.

Je?! Není?!

24. března 2012 v 12:18 | prima holky |  Kluci...jinak!
Je či není tvůj kluk perfektní? Jak moc mu důvěřuješ? Myslíš, že by byl schopen tě podvádět? Chodíš s ním jen pro to, aby to dobře vypadalo nebo si chceš zkusit jaké to je s někým chodit? Zamilovala ses do něj jako blázen, ale on o tobě přitom vůbec není... i když toužíš, aby právě on byl tvůj "pravý ". Rozešla ses s ním před pár dny a strašně tě to mrzí? Dal ti ON kopačky? Nebo si snad žádného kluka nikdyneměla a stále nemáš? Tady se nemusíš stydět se svěřovat, kdo pozná, že to jsi právě ty? Odpověz dole na anketu a uvidí se, kolik šťastných a zároveň falešných párů tu je. Chceš se to taky dozvědět, tak neváhej a rychle odpověz!

Kdo jsi?

23. března 2012 v 17:42 | prima holky |  Kluci...jinak!
Jsi kluk nebo holka? Koho tohle víc zajímá? Na to nám odpoví tato anketa!
Jak zjistit jaké dítě se vám narodí? Kluk..nebo holka?
Program umožňuje po zadání dat narození rodičů "vypočítat" pohlaví dítěte, prý na základě obnovy krve v lidském těle v sedmiletém cyklu. Tento cyklus je zakreslen do grafu, osa X je časová osa s letopočtem, modrý průběh se týká muže, červený pak ženy.
Pravděpodobnost výpočtu je ovlivněna (prý) zejména tehdy, když některý z rodičů byl velmi nemocen nebo dával (či přišel) o větší množství krve. Proto berte výpočet s rezervou, i když já si tak před lety vypočítal dceru po dvou synech.

Vysněný kluk

10. března 2012 v 16:53 | prima holky |  Příběhy
Jsem Míša je mi 15 let a zrovna začína školní rok. Už jdu na střední a moc se těším. Přijdu do třídy a nikoho tam neznám až na jednoho kluka kterýho znám už od 6. třídy. Je moc pěkný , ale kdykoli s ním chci mluvit mám pocit , že se mi začne vysmívat. Jmenuje se Alex a je mu taky 15 , chystá se hrát v fotbalovým týmu a je v tom moc dobrej.
Sedla jsem si do svý lavice a on si sedl přímo za mě Usmívající se a já jsem byla celá bez sebe. Učitelka nám říkala co si máme koupit ze sešity a učebnice a on na mě poprvý promluvil. Boužel se mě zeptal jenom na to jestli mu dám opsat sešit , aby si napsal co potřebujeme. Zčalo mi v tu chvíli srdce bouchat jako jindy a začala jsem koktat nesmysli naštěstí mě zadržela moje kamarádka Magda. Rychle mi vytrhla ten sešit z rukou a dala mu ho. Po škole jsem se s Magdou sešla u nás doma. Přišli jsme a mamka nám nabídla oběd , ale my jsme odmítly , hodily si tašky ke schodům a běžely do mýho pokoje. Sedly jsme si na zem a Magda se mě ptá : " Co se stalo ???? Proč si mu ho nedala ??? " A já jsem odpověděla : " Ty to nevíš ??? " "A co ?? " " Vždyť jsem ti to říkala milionkrát. " " Tak mi to pověz o co de ?? " " Líbí se mi už od šestky , víš jak příšel do třídy tak hned ten jeho účes mě zaujal ." Magda na mě udělala kukuč a potom řekla : " Takže láska na první pohled jo , jo ??? " a popostrčila mě. " Co blázníš vždyť si mě všiml jenom kvůli opsání sešitu , jinak ho vúbec nezajímám. " Pak Magda už musela jít domů a já si udělala domácí úkoly a šla spát. Druhý den ve škole jsme měli první hodinu tělocvik. Holky šli do holčičí šatny a kluci do klučičí. Když se všichni převlíkli měli jsme se sejít v hale. Holky přibíhaly z jedné strany a kluci z druhé. Vběhla jsem do haly a hned na proti mě běžel Alex. Konečně jsem viděla jeho krásné velké svaly. Chvíli jsem se na něj zadívala a pořád jsem na něj koukala když v tom k němu přiběhla nějaká holka a začala ho osahávat došlo mi , že s ním chodí. V tu dobu mi to bylo strašně líto , že už někoho má........ pokračování příště.

Co si myslí holky...

3. března 2012 v 16:27 | prima holky |  Kluci...jinak!
Kluci jsou jen lháři,vždyt to se přece pozná,každý z nich jen přemýšlí jak si to s tebou
rozdá/vej pohodu musíš se usmívat,kluci chtějí jenom jedno hned se s tebou
vyspat se a lenošit no to mě teda láká každej kluk chce do tebe jen strčit svýho..
pták si litá v oblacích dole jezdí vozi kluci mají nejraději dvě pořádné..
kozi mečí,ovce bečí pes si koušek kost,kluky nikdo nevyléčí všichni chtěj a dost!