1. Díl

4. února 2012 v 19:10 | prima holky |  Příběhy

Cestovat?! Podle mámy NEMOŽNÉ!


Už je to tak, jsem cestovní maniak. Už od dětství toužím zažít dobrodružství v

"cizích světech". Toužím se podívat na mnoho krásných míst, poznat jiné kraje, lidi a kultury.

Mámu to ale moc netěšilo. Chce ze mě mít advokátku nebo doktorku. Je tu taky ještě jeden a mnohem důležitější důvod - když byl táta před 14 lety s kamarády v Norsku a lezli po skalách, táta asi udělal nějakou chybu a kus skály se s ním sesunul. V tu dobu mi byli dva roky, už jsem ho nikdy neviděla a máma se od té doby změnila.

Dříve mě brala na dlouhé procházky do parku, ale teď už mě bere jen na vodítku. Ne, to byl žert, spíše se držíme doma a ona je zavřená ve své zatuchlé kanceláři zavalená papíry. Bavilo ji i vařit, pekla, smažila a dělala nám ty největší delikatesy co dovedla, ale bavilo ji vařit pro sebe, mě a TÁTU. Teď nanejvíš uvaří konzervu nebo míchaná vajíčka.

Každý večer před spaním mi dávala dobrou noc a kousek sýra do postele. Táta mi přišel dát také dobrou noc, pusu a zpíval mi falešně, ale přesto krásně ukolébavky. Vím,l že už jsem starší, ale stejně… Dnes přijdu za mamkou do kanceláře, rozloučím se a ona tam ještě do jedné v noci ťuká do počítače smlouvy. Zajímá mě, jestli mi můj dlouhodobý sen umožní uskutečnit…
Pokračování v dalším díle…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 milik milik | 28. února 2012 v 19:56 | Reagovat

dobře , že už si ho tam dala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama