Jaké to je, když ztratíte mazlíčka?

15. ledna 2012 v 17:23 | prima holky |  Co nejvíc zabolí?!
Jaké to je, když ztratíte mazlíčka?
Ať už o něj přijdete jakoliv, vždy to dlouhou dobu strašně bolí. Říkáte si, proč se to muselo stát zrovna vám a vlastně si uvědomíte, že váš mazlíček zemřel úplně zbytečně. Když je váš mazlíček už starý, nemocný a poté zemře, vždycky trvá strašně dlouho než se s tím vyrovnáte, ale....? Nejhorší je, když víte, že byl zdravý a máte pocit, že jste ho mohli ještě zachránit. Je jisté, že NIKDY, NIKDY na své zvířátko nezapomenete, ale kdybyste jen trůchlili a nechtěli jste na něj zapomenout, nedá se to vydržet, člověk má jen pocit, že se zblázní a v ničem mu to nepomůže.
Jak zahnat svůj žal?
Každý, komu se tahle ošklivá věc někdy stala na svého mazlíčka vzpomíná... Ale to úplně nejlepší, co člověk může udělat je vybrečet se a pak pokračovat v životě. Jak můžete zaplnit tu díru, co tu najednou vznikla? Pořiďte si nové zvířátko, ale nikdy mu nedávejte stejné jméno, jako mrtvému zvířátku, to bylo, je a bude vždy a všude jen jedno i když už mezi vámi není.
A věřte mi, tohle není článek zkopírovaný z nějakých jiných stránek, je to psané tak, jak to cítím. Já sama jsem tuhle nepříjemnou věc zažila, vyplakala se, ale pochopila, že život jde dál. Po delší době jsme si pořídili nové zvířátko a je to tak, vždycky, když jdu spát si na své mrtvé zvířátko vzpomenu, ale zároveň si uvědomuju, že teď mám doma dalšího úžasného tvora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama